הובלות דירות במרכז, שירותי אריזה - מובל הובלות

הובלות במרכז


שירותי הובלות במרכז:
הישראלי החדש – לא מה שהיכרנו עד היום 

ישראל של המאה ה-21 שונה מהותית מישראל של לפני כמה עשורים כמעט בכל קנה מידה אפשרי. היציאה לעולם הגדול החל מסוף שנות השמונים של המאה הקודמת, והחשיפה לרמת שירות ומקצועיות בעולם המערבי, שינתה כמעט לחלוטין את תרבות צריכת השירותים של הישראלי, וכיום הוא כבר איננו מסתפק בחצי עבודה או בחאפר לעת מצוא, אלא מחפש ודורש דווקא את השירות המקצועי ביותר וברמה הגבוהה ביותר. הישראלי מוכן לשלם היטב על השירות שהוא מקבל ובלבד שיהיה ברמה המצופה. ענף ההובלות הישראלי סבל לאורך שנים ארוכות מתדמית אפורה ולא אמינה, לפיה בעבר שלטו בענף עיקר חאפרים למיניהם, אנשי צוארון כחול שהמילים שירות ומקצועיות הם מהם והלאה. אולם המציאות כיום היא שממש כפי שהלקוח הישראלי נחשף לעולם, כך גם ענף ההובלות ובשנים האחרונות עבר הענף מתיחת פנים של ממש וכיום הוא נחשב לענף מתקדם ומקצועי שאין בו מקום ל"אורחים לרגע" או אנשים שאינם מקצועיים. הובלות דירות במרכז, שירותי אריזה - מובל הובלות

הובלות במרכז עם Moolel – מכיסא קטן ועד קומת משרדים שלמה

מובל הובלות מבצעת הובלות במרכז כבר למעלה מעשר שנים, ועם השנים צברה ניסיון רב אותו הביאה לכדי שכלול עד כדי מתן סל שירותים רחב ומקיף שהישראלים היו רגילים לקבל בעיקר בחוץ לארץ. סל השירותים של החברה מקיף את כל שלבי מעבר הדירה, ומיועד לתת מענה לכל סוגי שירותי ההובלה בגוש דן והמרכז, לרבות הובלות דירות לסטודנטים, הובלות קטנות במיוחד, או הובלות לבעלי עסקים וחברות הנזקקים להעברה של קומפלקס שלם של משרדים. החברה מצמידה איש קשר אישי ללקוח המלווה אותו לאורך כל התהליך, החל במתן ייעוץ ראשוני, עבור דרך קביעת התמחור, הגשת הצעת המחיר המלאה וכלה בהספקת חומרי האריזה והעטיפה לצורך אריזת הציוד. במקרים של מערכות משרדיות מורכבות, החברה מספקת שירותי פירוק והעברה של שרתי מחשב וציוד מיחשוב ואלקטרוניקה על ידי מובילים מקצועיים המכירים את התחום על בוריו ומבצעים את העבודה במינימום הזמן על מנת לצמצם ככל הניתן את הפגיעה בפעילות הכלכלית של העסק.

שירותי ההובלה שלנו במרכז – כי מגיע לכם רק את הטוב ביותר

על פי תפיסתה של מובל הובלות, שירותי הובלה בעידן המודרני אינם כוללים אך ורק משאית וסבלים, אלא צוות שלם ומקיף הכולל ספקי חומרי גלם, סדרנים, אורזים, ובעלי מקצוע נלווים כמו מנופאים ומרימי משא מקצועיים, בהם יש להיעזר במקרה הצורך. אנשי המקצוע החיצוניים של מובל נבחרו בקפידה על ידי החברה לאורך כל שנות פעילותה, ומובל עובדת אך ורק עם בעלי מקצוע שמקצועיותם ורמת השירות שלהם נמצאו מתאימים לסטנדרטים הגבוהים שהחברה מציבה לעצמה. כמו כן יש לחברה היכרות טובה עם כל הדרישות החדשות שמציבים וועדי בתים וחברות ניהול במגדלי המגורים החדישים ומקפידה לפעול בצורה היעילה ביותר מול כל הגורמים המעורבים בהובלה. אם אתם מחפשים שירותי הובלה מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, אתם בהחלט יכולים להפסיק לחפש ולעשות את הטלפון שיהפוך את החוויה של המעבר לקלה, קצרה ואפילו נחמדה.

 

מעוניינים בהצעת מחיר להובלה?

מלאו את הפרטים ונצור עמכם קשר בהקדם:מובל הובלות 052-8422200