איך מתכוננים ליום ההובלה - 5 טיפים

איך מתכוננים ליום ההובלה – 5 טיפים שיעזרו לכם להתכונן טוב יותר ליום הגדול

יום ההובלה הוא יום לא פשוט, מדובר ביום שיכול לעבור בצורה חלקה ואז הכל בסדר אבל הוא גם יכול לעבור פחות טוב ואז זה עלול ליצור לנו נזקים כבדים מאוד. שאלת השאלות היא כיצד ניתן להתכונן ליום ההובלה ולהיות בטוחים שעינו את הכל כדי שהיום הזה אכן יעבור בצורה חלקה ונעימה. לפניכם חמישה טיפים שאם תקפידו עליהם תגדילו משמעותית את הסיכוי לצלוח את המשימה של ההובלה ותפחיתו את הסיכוי לתקלות לא רצויות.

בחרו את חברת ההובלות המקצועית ביותר ובעל הניסיון הרב ביותר

זה אולי נשמע ברור מאליו אבל לפעמים בשביל חיסכון של כמה שקלים אנחנו מוצאים את עצמנו מתפשרים ואסור שזה יקרה לנו גם במקרה הזה. להוביל ארונות, מיטות, שידות, מזנונים, מקררים, מכונות כביסה ועוד רהיטים אחרים צריך לדעת, זה מקצוע לכל דבר ולא כל חברה או כל מוביל יודע לעשות את זה בצורה מושלמת. רוצים להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה ליום הובלות מוצלח? בחרו חברת הובלות שהמקצועיות שלה גבוהה והניסיון שלה הוא בלתי נגמר.

ארזו את כל הבית טרם יום ההובלה

גם זה אולי נשמע מובן מאליו אבל תמיד יהיו את האנשים שמחכים לרגע האחרון ואז עושים הכל בלחץ. אם אתם מתכננים את יום המעבר ליום שלישי למשל, תכננו לסיים את האריזה מקסימום עד יום ראשון, כך תוכלו להשאיר לעצמכם עוד יותר נוסף לאריזות אחרונות במידה ולא הצלחתם לעמוד בדד ליין של עצמכם.

קחו חופש מהעבודה ומצאו סידור לילדים

אם מדובר על זמן של גנים ובתי ספר אז אין בעיה כי לילדים יש מסגרת אבל אם מדובר על זמנים של חופש גדול או חופש אחר שימו את הילדים אצל המשפחה או החברים והתרכזו רק בהובלה עצמה. בנוסף, נסו להשיג לעצמכם ימי חופש מהעבודה ולהיות ביחד עם המובילים בכל רגע של המעבר. אם תהיו מרוכזים רק בהובלה זה יעזור לכם להיות בטוחים שהמובילים עושים את העבודה כמו שצריך ולא מרשים לעצמם לחפף כי לא מסתכלים עליהם.

תכננו את החנייה והפקקים

שירותי הובלה לא בהכרח כוללים גם שירותי דרך, לכן טרם יום המעבר תכננו לשמור מקומות חניה גם בבית הקיים וגם בבית החדש כדי להיות בטוחים שלמובילים יהיה מקום קרוב ונוח להעמיס את הציוד ולאחר מכן גם לפרוק אותו. בנוסף, נסו לכוון את ההובלה לשעה נוחה מבחינת הפקקים, הובלה בשעות הבוקר המוקדמות היא הובלה שהסיכוי שלה לעבור בנעימות הוא הרבה יותר גדול כי הכבישים הרבה פחות עמוסים מאשר שעות הבוקר המאוחרות או שעות אחר הצהריים. בעיקר הדברים נכונים כאשר מדובר על הובלות במרכז הארץ, אזור שידוע בעומס ופקקים שלו.

תהיו רגועים וסבלניים

זו לא משימה פשוטה בתוך כל הלחץ שיש לכם עם המעבר דירה אבל נסו להישאר רגועים וסבלניים כל הזמן. אם תצליחו במשימה הזו תוכלו לקבל החלטות נכונות ולפעול מתוך שיקול דעת נכון ולא מתוך אמוציות ועצבים שעלולים להוביל ליום מעבר שהוא סיוט מתמשך.

צריכים הובלה? הזמינו שירות הובלות בתל אביב מאתר הובלות באביב

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email