הובלות בחיפה ובקריות

תנו למקצוענים להוביל אתכם ליעד החדש

מעבר של דירה יכול להיות תהליך מאוד ארוך ומייגע ואתם יכולים להרגיש די חסרי אונים נוכח רהיטים רבים וכמויות של מוצרים שצריך לארוז. גם אם תרכשו קרטונים במחיר זול ותחשבו שחסכתם כסף מהר מאוד תגלו שלארוז בית שלם לבד זה כבר לא עניין של חיסכון אלא עניין של נוחות ואיכות. במידה ותארזו את החפצים הכי חשובים שלכם בצורה לקויה וההובלה תהיה חובבנית, יכול להיות שהציוד שלכם יישבר בדרך ולא יגיע בשלמותו ואז תבינו שכל החיסכון שלכם ירד לטמיון. במצבים בהם יש צוריך להוביל דירה שלמה או אפילו פריט בודד, חברת הובלות מקצועית היא הבחירה הנכונה.

חברת הובלות מכל מקום לכל מקום

חברת הובלות איכותית תוביל את הציוד שלכם לכל מקום שתבקשו. חברת הובלות בחיפה יכולה להוביל תכולה של דירה שמה עד לאילת אם היא תתבקש. אמנם המחיר יהיה בהתאם וככל שהיעד החדש יהיה רחוק יותר כל ההובלה תהיה יקרה יותר, אך דווקא בהובלות רחוקות אסור לקחת סיכונים וצריך להפקיד את התכולה שהיא כל עולמכם בידי חברה מנוסה ומקצועית. חברת הובלות דואגת לכל מה שצריך ורצוי מאוד לבדוק מה יש לה להציע לכם ולמה היא מתחייבת לפי חוזה שסוכם בין שני הצדדים.

מה יכולה להציע לנו חברת הובלות בחיפה?

  • מלבד הובלות של דירות שלמות ופריטים בודדים חברת הובלות רצינית ומכובדת יכולה להוביל גם כלים מיוחדים כמו כלי נגינה, יצירות אומנות או פריט שביר מאוד. לכל פריט יהיה את היחס האישי שלו וישנן אריזות מיוחדות ששומרות על הפריטים שלכם מכל משמר ואם יש פריט כבד במיוחד ייתכן גם שימוש במנוף.
  • חברת הובלות משתמשת לעתים במנוף כדי לקצר את תהליך ההובלה ולהפוך אותו לבטוח יותר. הבנייה היום נעשית ברובה לגובה ומי שעובר לקומה גבוהה יצטרך לשלם על סבלות לכל קומה נוספת. יש ציוד שאי אפשר להעלות במדרגות כמו למשל פסנתר או מקרר גדול וגם ניסיון להעלות אותם יכול להיתקל בקשיים רבים ואף להרוס אותם. מנוף יכול להרים את החפצים עד לגג או עד מרפסת הבית וכך אפשר לקצר את התהליך ולהפוך אותו לבטוח יותר.
  • חברת הובלות בחיפה ובכל אזור אחר בארץ תציע לכם שירותי פירוק והרכבה. לשירותי הפירוק וההרכבה יש חשיבות רבה בנוחות שלכם ובעצם אין לכם שום שלבבו אתם צריכים לדאוג. הפירוק וההרכבה ביעד החדש מתבצעים במקצועיות ובמהירות וכך אתם חוסכים זמן ומאמץ ולא צריכים לחשוש מכף שתפרקו את הרהיטים בצורה לא נכונה. ההרכבה עצמה ביעד החדש לוקחת זמן רב ומזל שיש חברה שתדאג לכך בליש אתם צריכים לבזבז על כך זמן בתקופה מייגעת ועמוסה כמו מעבר דירה.

חברה טובה היא חברה שמיעה אחריות מלאה

חברות הובלות  בחיפה, בתל אביב ומכל מקום בארץ יכולות להתעכב מאוד ולכן חשוב מאוד לחתום על חוזה מסודר מולן. החוזה ידבר על כל המצבים האפשריים גם כאלו שלדעתכם לא יקרו בגלל הרושם הטוב שהחברה הותירה עליכם. מצב בו המשאית מאחרת או שהמשאית לא אטומה כראוי וגשם יכול להגיע לתכולה שבפנים, מצבים בהם הסחורה לא מגיעה בשלמותה או כל אפשרות אחרת שאתם לא רוצים אפילו לחשוב שיש סיכוי שהיא תקרה.

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email