הובלות דירה זה לא עניין לחובבנים..!

העברת תכולת דירה הפכה בשנים האחרונות לענף מקצועי מובהק, בו אין מקום לכל מיני חובבים וחאפרים מזדמנים המצוידים ברכב מסחרי משומש.

בישראל של 2017 חברת הובלות המכבדת עצמה, תעניק ללקוחותיה שירותי הובלות דירה ברמה העומדת בכל הסטנדרטים המקובלים בארה"ב ובאירופה. הניסיון הרב שצברו הישראלים בתחום ההובלות בארה"ב (אפילו הקדשנו פרק שלם של "זהו זה" לנושא), הביא לכך שחברות הובלה שקמו בשנות התשעים של המאה הקודמת ובעשור הקודם של המאה הנוכחית, שינו את תחום הובלת הדירה לבלי הכר, וכיום חברת הובלות רצינית, מעסיקה עובדים איכותיים, היודעים לתת את המענה האיכותי והמקצועי ביותר עבור לקוחותיה.

מחפשים חברה להובלת הדירה? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

כאשר אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר שתבצע עבורכם את הובלת הדירה, התייחסו לעניין בכובד ראש וברצינות. אחרי הכל מדובר בכל החשוב לכם ארוז בקופסאות קרטון ועטוף בניילון. לא נעים לגלות שרהיט בעל ערך סנטימנטלי רב או ערך כספי גבוה במיוחד, אבד או נהרס רק בגלל חוסר מקצועיות או זלזול של עובדי ההובלה. תכולת הבית שלכם לא פעם היא תוצאה של שנים ארוכות של רכישות יקרות ואיסוף קשה של פריטים נדירים.
הובלת התכולה אין פירושה האוטומטי – ויתור על חלק מהפריטים כבלאי בלתי נמנע של הליך הובלת הדירה.

העמידו תנאים ראויים והעלו הכל על הכתב

בישראל בכלל ובגוש דן בפרט, מתבצעות עשרות ומאות הובלות דירות מדי יום. אם ברצונכם להבטיח כי תהיו בין אלה המחייכים בסיום יום ההובלה, כאשר כל תכולת הדירה שלכם נמצאת ושלמה ללא פגע, רצוי כי תבחרו בחברת הובלות מקצועית, המציעה את כל השירותים האפשריים הקיימים בתחום, תוך שאתם מעלים את כל ההסכמים שנערכו בעל פה, על הכתב בחוזה עבודה מסודר, שיבטיח כי התכולה שלכם תקבל את היחס המצועי ההולם, ולא תיפגע בדרך לביתכם החדש.

מעוניינים בהצעת מחיר להובלה?

מלאו את הפרטים ונצור עמכם קשר בהקדם:
[pojo-form id="1779"]

מובל הובלות 052-8422200

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email