הובלת דירה

איך לתכנן הובלת דירה בראש שקט

לא פעם טועים לקוחות לחשוב כי העליה בדרישות והתחרותיות בשוק, מאפשרות להם להציב כמעט כל דרישה אפשרית לחברת ההובלות שבשירותיה הם מעוניינים להשתמש. לא פעם מספרים מנהלים ועובדים בחברות הובלה על לקוחות שהציבו דרישות דמיוניות שלא תאמו את היכולות של המובילים, או לא היו אפשריות ולו במחיר הגבוה ביותר. לפני שבוחרים חברת הובלות וחותמים על חוזה עבודה יש לעצור לרגע, לקחת צעד אחורה ולקראת מועד הובלת דירתכם, חשוב שתדעו שגם לכם כלקוחות יש חלק לא מבוטל בהצלחת או בכישלון המשימה, ולכן חשוב שתהיו מודעים לכמה נקודות הנמצאות באחריותכם, שיישומן יבטיח לכם חיסכון כספי, והובלה ללא עוגמת נפש מיותרת.

לפני הובלת דירה, יידעו את המוביל על הויטרינה מקורית מארמון המלכה..

כפי שהצלחתם להבין ודאי מהכותרת, עליכם לזכור כי המוביל איננו בן בית שלכם ואינו מכיר באמת את התכולה או את רמת חשיבותה. הוא לא אמור להבין בכינורות עתיקים, או לדעת את משקלו המדויק של פסנתר הכנף האישי שלכם. לכן על מנת שלא להתאכזב, קבעו סיור מקדים עם המוביל בביתכם לפני המועד בו תרצו בשירות הובלת דירה, ערכו עבורו רשימה של פריטים עבורם יש צורך בתשומת לב מיוחדת או בכל תוספת מיוחדת לעבודה. כך תוודאו שפריטים יקרים לליבכם, או כל פריט שחשוב לכם, לא ייפגעו במהלך ההובלה שלא צורך, ותחסכו לעצמכם כסף רב ועוגמה מיותרת.

מגדלים כבשה בבית? את החציר דאגו לארוז בנפרד…

רבים מאיתנו אוהבים ומגדלים בעלי חיים בבית. כחלק מהמעבר לא פעם יש להעביר גם את בעלי החיים. כאשר מדובר בחיות מחמד קטנות, אין בדרך כלל בעיה, אולם בעלי חיים בגודל גדול מהרגיל שהעברתם מצריכה ציוד מיוחד היא באחריותכם ולא באחריות המוביל. כך שעליכם להיערך בנפרד לאריזת בתי הגידול, להצטייד בכלובים מתאימים או בקרונות כאשר מדובר בבהמות כמו סוסים וכו'.

הגעתם עד לפה כי חיפשתם הובלת דירה!
מלאו את הפרטים בדף צור קשר ונחזור אליך טלפונית עם הצעת מחיר!

 

אולי יעניין אתכם גם:

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email