החלפת מנעולים בדירה לאחר מעבר

אתם ממש בשלבי סיום של מעבר דירה, חברת ההובלה כבר בדרכה לבית אחר ושלב הפריקה לפניכם. אבל רגע אחד, האם זכרתם להחליף את המנעולים בדירה? אם טרם, חשוב שתעשו זאת, עוד לפני כל דבר אחר.

החלפת מנעולים בדירה לאחר מעבר - הובלות דירות - מובלאין אדם שהתכולה של הדירה שלו לא חשובה ויקרה לו. כל הרכוש האישי שלכם נמצא בבית החדש שלכם. אין לכם שמץ של מושג מי מחזיק בצרור מפתחות של הבית שלכם, מי גר כאן קודם או לפני קודמיו, אז אין ויכוח שהכי בטוח יהיה להחליף את המנעול וללכת לישון בראש שקט.

מנעולים ודירות

החלפת מנעולים בכל סוג של מעבר לדירה, גם אם הדירה מגיעה ישירות מהקבלן אליכם, או שהיא בכלל דירה שכורה וגרו בה מנעד של טיפוסים, חשוב להזמין פורץ מנעולים שיחליף את המנעול עכשיו, כשכל התכולה שלכם בתוך הבית החדש. הבית הוא הכספת של כל הדברים האישיים שלכם, לכן רצוי להזמין מנעולן שהוא למעשה האדם המקצועי ביותר להחליף את המנעולים בכל כניסות הבית, הוא יוכל להחליף את כל המנעולים שתבקשו בדירה, בכל הדלתות החיצוניות כגון: מחסן, תיבת הדואר החדשה שלכם ועוד.

החלפת מנעולים בעת כניסה לדירה חדשה

משפחות רבות בוחרות לגור בדירות מגוונות. בכל מעבר של דירה יש סיכון שבמידה ולא מחליפים את המנעולים ניתן להיות חשופים לפריצה. למעשה אפשר לחלק את הדירות לשלוש קטגוריות:

דירה ישירות מהקבלן – גם כשאנחנו מקבלים דירה חדשה מהשקית לא תמיד נדע מי טיפל ושיפץ אותה והחזיק בצרור המפתחות שלה, כמו אנשי מקצוע שנכנסו ובאו בעת הבנייה והשיפוץ: אינסטלטור, צבעי, קבלני משנה, חשמלאי ועוד.

דירה יד שניה – גם  בדירה שהיא יד שניה המצב ממש דומה לזו שהיא חדשה, אף פעם לא תגלו את ההיסטוריה של הדיירים שחיו בדירה, מי היו בעליה של הדירה, והאם היו אנשים הגונים שגרו בא.

דירה שכורה – גם כניסה לדירה שהיא שכורה יכולה להוות סכנה אם לא מחליפים מנעול, דירה שהושכרה פעמים רבות, הוחלפו בה ידיים והמפתחות שוכפלו הרבה פעמים. אין לדעת היכן מונח מפתח של ביתכם ולאיזה סכנה אתם חשופים ברגע שהמנעול של הדלת שלכם לא מאובטח.

פרצה שקוראת לגנב

אם כן, לא משנה לאיזו דירה אתם מתכוננים להיכנס, בכל מצב, רצוי לבצע החלפה של מנעולי דלתות הכניסה. זה למען הביטחון של התכולה של הבית, והסיכוי הכי קטן שתאלצו להתעמת אם גנב או אדם מעורער בנפשו או אנס, על מפתן דלתכם. הסיטואציה הזו מאוד לא נעימה כל שכן כשיש ילדים קטנים בבית. לכן, כבר בזמן שאתם מובילים את התכולה תתחילו לחשוב על החלפת מנעולים לכל הדלתות כניסה על מנת שתוכלו ללכת לישון בשקט בראש נקי ועם תחושת ביטחון.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email