טיפים לאריזה בטוחה לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא תמיד דבר מורכב ולא פשוט. בין אם בכל הצד הבירוקרטי, פרוצדוראלי ובין אם בכל הצד המעשי, הפרקטי, קרי, בכל מה שקשור לאריזה והובלת החפצים והציוד מהבית הישן אל הבית החדש. שלב זה הוא מהותי, וככל שנדע לבצע אותו בצורה יותר מקצועית, אחראית ומסודרת, כך המעבר שלנו יהיה חלק יותר והכניסה שלנו לבית החדש, תהיה הרבה יותר מהירה ופשוטה.

לשם כך, אנחנו צריכים להתחיל באריזה בטוחה, כלומר בשביל שהשלבים הסופיים במעבר הדירה, קרי השלבים בהם אנחנו נוכל לפרוק את הארגזים השונים ולהתחיל לסדר את הפריטים שמאוחסנים בהם בצורה נכונה, כפי שאנחנו רוצים, אזי שעלינו לתכנן נכון את האריזה וכמובן שעלינו גם להוציא את זה לפועל, רק כך השלבים הבאים יתבצעו בצורה מסודרת ונכונה.

לפני שנציג בפניכם שורה של טיפים לאריזה בטוחה לפני מעבר דירה, חשוב להדגיש, היום אנחנו לא חייבים לעבור את התהליך הזה לבד. אנחנו יכולים ליהנות משירות מקצועי של אנשי צוות אשר מתמחים בנושא של אריזת דירה וכן בכל מה שקשור בשלבים הבאים, כולל סידור בתים אחרי מעבר דירה. כך במקום שאנחנו נבצע את כל התהליך לבד, יהיו איתנו אנשי מקצוע, מנוסים ואיכותיים אשר יודעים לבצע את התהליך בצורה אפקטיבית, מתוכננת ויעילה.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לזכור בטרם נתחיל בהצגת טיפים עבור אריזה למעבר דירה, היא, אם אנחנו רוצים שהתהליך יתבצע בצורה נכונה, אזי שאנחנו צריכים לדעת לתכנן אותו מהתחלה ועד הסוף ולעבוד על פי התכנון, בסדר שיטתי כל הזמן, בצורה עקבית.

טיפים לאריזה בטוחה

הטיפ הראשון עבור כל תהליך אריזה, להשתמש אך ורק בארגזים איכותיים, ארגזים חזקים ובטוחים. אנחנו צריכים להשתמש במרכיבים שניתן לשאת בהם משקלים כבדים, מרכיבים שניתן לסגור ולאבטח אותם היטב. כך אנחנו יכולים לדעת בוודאות ששום דבר רע לא יקרה לחפצים שלנו.

הטיפ השני הוא, כל ארגז צריך להיות מסומן, כלומר, על כל ארגז צריך להיות כתוב מה יש בו, מה הוא מכיל, על מנת שיהיה ניתן לפרוק אותו בצורה מסודרת בחדר שלו. מן הסתם, על מנת שהאריזה והפריקה יהיו מסודרים, רצוי מאוד לעשות את זה על פי חדרים, כלומר, רצוי שאנחנו נסדר את הארגזים השונים בהתאם לחדרים, כך נדע גם להתאים את זה בהמשך לסוג החדר אליו הארגזים מיועדים.

הטיפ השלישי, מומלץ לשים דברים שבירים עם דברים רכים, למשל, אם אנחנו צריכים לארוז צלחות או חפצים אחרים שעלולים להישבר, אז רצוי לשים בתוך הארגז בגדים, שמיכות או פריטים אחרים שיכולים לרפד את הארגז ואת החפצים, בשביל למנוע מהם לקבל מכות ואף להישבר.

הטיפ הרביעי, יש לוודא שכל הארגזים סגורים לגמרי, בדבק חזק שלא נפתח בקלות.

באדיבות: עוברים בסדר – סידור בתים ואריזה למעבר דירה

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email