עיצוב פנים למרפסת פנטהאוז - מובל הובלות

עוברים לפנטהאוז? קבלו טיפים להובלה מוצלחת במיוחד!

מעבר הדירה שלכם מתחלק לשלושה חלקים שונים: ההכנות לפני המעבר, ההכנות ביום המעבר והעבודה הצפוייה לכם עם פריקת הארגזים ועיצוב הבית לאחר המעבר. לפניכם, כמה טיפים מנצחים בדרך להובלה בטיחותית, יעילה וכזו שתתבצע ללא עיכובים מיותרים.

 

אל תשאירו אריזות לדקה ה-90!

כרגע אתם לבטח מדמיינים את עצמכם כבר יושבים בנוח בסלון הפטנאהוז שלכם. האריזות? מצריכות מכם לעבוד, ולא מעט. למרות שכנראה הדבר האחרון שמתחשק לכם הוא לארוז עד חדר בבית, דעו כי עדיף תמיד להגיע מוכנים עם כל האריזות ליום ההובלה. עם הגעת המובילים אליכם, הדירה שלכם צריכה להיות ארוזה, כך שכל שידרש הוא להעמיס ארגזים על משאית ההובלה ולצאת לדרך אל הדירה החדשה שלכם. ברגע שאתם משאירים לעצמכם אריזות ליום המעבר, אתם גם מעכבים את המובילים, וגם מכניסים את עצמכם למתחים מיותרים.

 

בססו סביבה בטוחה למובילים: מחדר המדרגות ועד המעלית

צוות המובילים ידאג להרים את כל הארגזים בזהירות רבה, זאת בכדי לשמור על הציוד היקר שלכם. האחריות שלכם היא לבסס סביבת עבודה בטוחה ונוחה לצוות. מה תוכלו לעשות?

 

בהנחה והארגזים שלכם מגיעים מהדירה אל משאית ההובלה באמצעות המעלית, אין לכם יותר מדי לעשות, אלא רק להבטיח כי המעלית תהיה זמינה להם.

מנגד, אם אתם גרים בבניין ישן יותר שאין בו מעלית, עליכם לבדוק היטב את חדר המדרגות לפני תחילת העבודה. לעתים, ישנם עציצים, שקיות מלאות באשפה או רהיטים הנמצאים בקומות שחוסמים את הגישה של המובילים. חמור מכך, לעתים חדר המדרגות אינו נקי, תוך שבקומות השונות ישנם אזורים רטובים ושומניים שיכולים לגרום להחלקה. סרקו את חדר המדרגות לפני הגעתם ונקו אותו אם יש בכך צורך – כך ניתן למנוע תאונות מיותרות ביום ההובלה, גם למובילים וגם לציוד שלכם.

 

התפצלו: נציג בדירה ונציג במשאית ההובלה

יעילות היא שם המשחק! לרוב, כל בני המשפחה נשארים בדירה ממנה מעבירים את הציוד עד שאחרון הארגזים יוצא ממנה. ההמלצה אליכם היא אחרת: פצלו את בני המשפחה כך שחלק מכם ישארו בדירה עם המובילים, וחלק מכם ימתינו ליד המשאית ויפקחו על העמסת הפריטים אל המשאית. כך, יש כל הזמן עיניים על הציוד שלכם, תוך שתוכלו גם לתת למובילים דגשים לגבי ארגזים מיוחדים עם תכולה שבירה וכן הלאה.

 

מסתייעים באנשי מקצוע נוספים: מעצבת הפנים

מוביל איכותי חיוני להובלה שלכם, ולא רק הוא! איש מקצוע נוסף שיכול לסייע לכם בשלב מתקדם יותר הוא מעצבת פנים. אם אתם עוברים לפנטהאוז, אתם גם עוברים בין היתר אל מרפסת מפנקת ומרווחת. עיצוב מרפסת פנטהאוז עם מעצבת פנים מיומנת מבטיח לכם חלל חיצוני משודרג ומעוצב! לאורך העבודה המשותפת שלכם עם המעצבת, תוכלו לקבל החלטות לגבי נחיצותו של דשא אמיתי או סינטטי, שילוב של ריהוט פונקציונאלי ועיצובי, התקנת גופי תאורה, אפשרות להתקנת פרגולה או סכך וכדומה.

עיצוב פנים למרפסת פנטהאוז - מובל הובלות
(עיצוב פנים: רחלי יעיש)

 

 

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email