קרטונים למעבר דירה

המעבר, השינוי, ההתאקלמות בדירה החדשה

כמה חפצים יש לכם בית? על השאלה הזו אתם לא תמיד יודעים לענות. רק כשיש צורך לארוז את כל התכולה ולהעביר אותה ממקום למקום, אתם מגלים כי כמות החפצים שלכם מפתיעה אתכם, ואתם לא באמת הצלחתם להעריך מראש על מה מדובר. עובדה זו עומדת לאנשים רבים לרועץ בשלב בו הם מתארגנים לקראת מעבר דירה. הם מגלים כי סאגת האריזה מורכבת ומייגעת מאוד, הם ניצבים מול כמות עצומה של פריטים בלתי מוגדרים שקשה להחליט מה לעשות בהם והיכן לארגן אותם. אז מה באמת עושים?

 

אריזה נכונה ביעילות מקסימלית

כדי להצליח במלאכת האריזה חשוב מאוד לפעול בצורה מתוכננת ועל פי כללים מוגדרים. לדוגמה, על פי סדר החדרים שבבית, או לפי בני הבית שהחפצים שייכים להם. לפי תדירות השימוש וכן הלאה. יש לזכור כי כאשר אורזים לתוך קרטונים למעבר דירה מומלץ לדלל חפצים ולהיפרד ממה שמיותר ולא שימושי, חבל לארוז ולשאת לחינם פריטים מיותרים שלא יבואו כלל לידי שימוש. אמנם מיון היא מלאכה מתישה שלוקחת המון זמן, ולרוב לקראת המעבר אין לכם את הזמן הפנוי עבור מטלה מורכבת זו.

ולכן ניתן למצוא פתרון יצירתי שיוכל להועיל ולהשיג עבורכם את המטרה ללא השקעה מרובה – הקצו ארגז או מספר ארגזים נפרדים עבור חפצים שעליכם למיין ולשקול האם הם ממשיכים אתכם לדירה הבאה. כך הם לא יסרבלו את מלאכת האריזה ולא ינגסו בזמן הקצוב שעומד לרשותכם. כמו כן הם לא יתפסו מקום יקר בארגזים המסודרים ולא יבלבלו אתכם במהלך האריזה. אמנם את הארגזים הללו תיקחו אתכם לבית החדש, אך הם יהיו תחת סטטוס של חפצים שמיועדים למיון.

 

לוקחים אתכם רק מה שטוב…

מעבר דירה זו הזדמנות לריענון השגרה והטמעת הרגלים טובים וחיוביים לחיי היום יום שלכם. זה נכון לכל התחומים וגם לרכישת הרגלי סדר וניקיון, הרגלי ארגון וניהול הבית ועוד. זו הסיבה לכך שכדאי לעשות חושבים בימים הראשונים אחרי המעבר, ולחשב מסלול מחדש – כיצד נרצה שהבית ייראה? מהו המקום הנכון לאחסון של כל אחד מחפצי הבית? אחת לכמה ימים שוטפים את הבית? אילו תפקידים ניתן לחלק בין בני הבית? הקניית הרגלים אלו לעצמנו בשלב זה היא יעילה מאוד ומאפשרת לנו לצאת לדרך חדשה וטובה יותר ממה שהכרנו עד כה.

 

נשימה עמוקה – התאקלמות

כמה זמן לוקח להתאקלם בבית החדש? קחו נשימה עמוקה, כי מדובר בתהליך ארוך ומורכב שדורש מכם המון סבלנות. עד שמחליטים על מקום האחסון של כל פריט, עד שמוצאים את האביזרים והמתלים הנכונים לבית החדש שלכם ועד שנפרדים מאחרון הקרטונים עם סיום ארגון הארונות ומציאת המקום המושלם לכל חפץ ופריט. כאשר מודעים לכך שמדובר על תהליך ארוך הוא עתיד להיות קל יותר ופחות מייגע.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email