שינוע משלוחים מארצות הברית

שינוע משלוחים מארה"ב בארץ

משלוח גדול עבורכם מארצות הברית הגיע? נהדר! עכשיו רק צריך לדאוג לשינוע שלו אליכם ובכך בדיוק נעסוק במאמרנו זה!

תחילת הדרך

החלק הראשון בתהליך של שילוח בינלאומי הוא החלק של ההובלה ממדינת המוצא אל מדינת היעד. החלק הזה הוא מן הסתם החלק המורכב של התהליך ואותו ניתן לעשות דרך הים או דרך האוויר, בהתאם לסוג המשלוח והוא דורש תיאום ובדיקה בשתי המדינות. החלק השני והחשוב לא פחות של התהליך הוא השינוע של המשלוח בתוך הארץ ופעמים רבות נדרשת לכך עזרה של חברה מקצועית.

למי זה מיועד?

אם הזמנתם או שלחו לכם דבר דואר קטן, כנראה הנושא פחות רלוונטי אליכם, מפני שתוכלו לקבל את המשלוח שלכם בסניף הדואר הקרוב לביתכם. אבל מה קורה כאשר מדובר על משלוח גדול כמו במקרה של מעבר דירה מארה"ב לארץ או במקרה של ייבוא מארה"ב? במקרים אלו, כאשר מדובר על שילוח של תכולת דירה או כמות גדולה של חפצים, עליכם למצוא את הדרך להוביל את החפצים שלכם מהמקום אליו הם הגיעו ועד למקום, אליו אתם רוצים שיהיו בסופו של התהליך.

המטרה: להביא מנקודה א' לנקודה ב'

כשמגיעים משלוחים מארה"ב לארץ, הם מגיע דרך הים או דרך האוויר ואז צריך לשנע אותם מנקודת האיסוף עד ליעדם. ככל שמדובר על משלוח גדול יותר, כך השינוע שלו יכול להיות מורכב יותר ולרוב לא ניתן לעשות זאת באמצעות הרכב הפרטי ואז נדרשת עזרה של חברה חיצונית, שלה יש רכב גדול מספיק ואת הניסיון בהובלה של משלוחים מחו"ל בתוך הארץ.

משתלם לשלם על מקצועיות!

לאורך חיינו אנו נוטים לחפש את הדרכים לחסוך כסף בכל דרך שניתן. יחד עם זאת, לא פעם קורה, שהניסיון לחסוך עולה לנו ביוקר. אם ניקח את הדוגמה של משלוחים מארה"ב, הרי שאנו מחכים ומצפים למשלוח ואנו רוצים שיגיע אלינו בשלום. צריך לזכור, שהמשלוח עובר טלטלות רבות לאורך הדרך וככל שהמשלוח רגיש וחשוב יותר, כך הוא דורש יותר תשומת לב. כאשר נעזרים בחברה מקצועית, שמלווה אותו לאורך כל הדרך, מורידים משמעותית את הסיכון לנזקים שונים שעלולים לקרות למשלוח.

טלטלות הדרך

כאמור, משלוחים המגיעים מחו"ל עוברים דרך ארוכה ולאורך הדרך הם חשופים לדרכים שונות, בהן הם עלולים להיפגע. אם נתחיל בר בארצות הברית, הרי שהמשלוח יוצא מהמפעל ומגיע אל המטוס או האנייה. כבר בדרך הזו הוא עלול להיפגע לאורך המעבר וגם בדרכו לארץ, ובעיקר אם מדובר על שילוח ימי, הוא חווה את טלטלות הגלים ולכן חשוב להקפיד לארוז אוו כמו שצריך.

לאחר הגעתו של המשלוח לארץ, כשהוא עובר את ההובלה מהנמל הימי או מנמל התעופה עד ליעדו, הוא עובר הכנסה לתוך המשאית, את הנסיעה ואת ההוצאה מהמשאית ועד לבית, המשרד או המחסן ולכן חשוב להיעזר במובילים מקצועיים ואמינים גם לתהליך זה.

 

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email